Menu

Tema

Bahasa

Energizer Energy E11 5
Energizer

Energizer Energy E11

  • Sistem operasi —
  • Paparan 1.8 inci 128x160 piksel
  • Bateri 1800 mAh Li-Ion
  • Prestasi 4MB RAM MT6261D
  • Kamera 0.3MP
  • Storan 4MB

Spesifikasi Energizer Energy E11

Umum

Jenama
Energizer
Model
Energy E11
Tarikh diumumkan
Ahad, 01 Julai 2018
Tarikh dilancarkan
Ahad, 01 Julai 2018
Status
Dihentikan
Harga
€20

Reka bentuk

Tinggi
114 mm (4.49 inci)
Lebar
48 mm (1.89 inci)
Ketebalan
25.9 mm (1.02 inci)
Berat
90 g (3.17 oz)
Warna
Hitam

Paparan

Jenis paparan
TFT
Saiz paparan
1.8 inci
Resolusi
128 × 160 piksel
Ketumpatan piksel
114 ppi
Nisbah skrin-ke-badan
≈ 18.6%

Perkakasan

Cipset
MediaTek MT6261D
Teras CPU
1
Teknologi CPU
40 nm
Kelajuan maksimum CPU
360 MHz
Seni bina CPU
32-bit
Seni bina mikro
ARM7EJ-S
Jenis memori
PSRAM
RAM
0GB
Storan
4MB
Varian
4MB 0GB RAM
Storan boleh dikembangkan
Ya
Slot kad
microSDHC

Kamera utama

Sokongan kamera
Ya
Kamera tunggal
0.3 MP
Sokongan video
Tidak

Bateri

Jenis
Li-Ion
Kapasiti
1800 mAh
Kebolehtanggalan
Boleh ditanggalkan

Rangkaian

Kad SIM
SIM tunggal (Mini-SIM)
Jalur 2G
GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz

Kesambungan

Sokongan Wi-Fi
Tidak
Sokongan Bluetooth
Ya, v2.0 + EDR
Port USB
Micro-USB 2.0
Kesambungan USB
Pengecasan USB
Sokongan GPS
Tidak
Sokongan NFC
Tidak

Multimedia

Pembesar suara
Ya
Jek fon kepala
Ya
Radio FM
Ya

Penafian: Kami tidak dapat menjamin maklumat di halaman ini 100% tepat.

Gambar Energizer Energy E11

Soalan Lazim

Berapakah harga Energizer Energy E11?

Harga Energizer Energy E11 ialah €20. Harga mungkin berubah dari semasa ke semasa.

Bilakah tarikh pelancaran Energizer Energy E11?

Energizer Energy E11 dilancarkan secara rasmi pada Ahad, 01 Julai 2018.

Adakah Energizer Energy E11 tersedia di kedai?

Tidak, Energizer Energy E11 tidak lagi tersedia di kedai rasmi kerana produksinya telah dihentikan. Anda mungkin menemuinya di kedai tidak rasmi seperti eBay dan lain-lain.

Berapakah berat Energizer Energy E11?

Energizer Energy E11 mempunyai berat kira-kira 90 gram.

Berapakah saiz paparan Energizer Energy E11?

Paparan Energizer Energy E11 berukuran 1.8 inci.

Berapa banyak kamera yang dimiliki Energizer Energy E11?

Energizer Energy E11 menawarkan Kamera tunggal di belakang tanpa kamera swafoto.