Honor Pad X8 Pro
Spesifikasi Honor Pad X8 Pro
Umum
| Jenama | Honor |
| Model | Pad X8 Pro |
| Tarikh diumumkan | Rabu, 05 Julai 2023 |
| Tarikh dilancarkan | Rabu, 05 Julai 2023 |
| Status | Tersedia |
| Harga | €130 |
Reka bentuk
| Tinggi | 267.3 mm (10.52 inci) |
| Lebar | 167.4 mm (6.59 inci) |
| Ketebalan | 6.9 mm (0.27 inci) |
| Berat | 495 g (17.46 oz) |
| Bahan binaan | Belakang: Aluminium Rangka: Aluminium Depan: Kaca |
| Warna | Kelabu, Warna pudina, Ungu |
Paparan
| Jenis paparan | TFT LCD |
| Saiz paparan | 11.5 inci |
| Resolusi | 1200 × 2000 piksel |
| Kadar segar semula | 120 Hz |
| Nisbah aspek | 5:3 |
| Ketumpatan piksel | 203 ppi |
| Nisbah skrin-ke-badan | ≈ 84.1% |
| Skrin sentuh | Ya |
| Skrin tanpa bingkai | Tidak |
| Ciri skrin | Skrin sentuh kapasitif Paparan multi-sentuh |
Perkakasan
| Cipset | Qualcomm Snapdragon 685 |
| Teras CPU | 8 |
| Teknologi CPU | 6 nm |
| Kelajuan maksimum CPU | 2.8 GHz |
| Seni bina CPU | 64-bit |
| Seni bina mikro | 4x 2.8 GHz – Cortex-A73 4x 1.9 GHz – Cortex-A53 |
| Jenis memori | LPDDR4X |
| GPU | Qualcomm Adreno 610 |
| RAM | 4GB, 6GB, 8GB |
| Storan | 128GB |
| Varian | 128GB 4GB RAM 128GB 6GB RAM 128GB 8GB RAM |
| Storan boleh dikembangkan | Tidak |
Perisian
| Sistem operasi | Android 13 (Tiramisu) |
| Antara muka pengguna | MagicOS 7.1 |
Kamera utama
| Sokongan kamera | Ya |
| Kamera tunggal | 5 MP, ƒ/2.2 Fokus automatik (AF) |
| Ciri-ciri | Julat Dinamik Tinggi (HDR) |
| Sokongan video | Ya |
| Resolusi video | 1080p @ 30 fps |
Kamera swafoto
| Sokongan kamera | Ya |
| Kamera tunggal | 5 MP, ƒ/2.2 |
| Sokongan video | Ya |
| Resolusi video | 1080p @ 30 fps |
Bateri
| Jenis | Li-Poly |
| Kapasiti | 7250 mAh |
Rangkaian
| Sokongan rangkaian selular | Tidak |
Kesambungan
| Sokongan Wi-Fi | Ya ( Wi-Fi 5 ) |
| Piawaian Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Ciri Wi-Fi | Dual-band |
| Sokongan Bluetooth | Ya, v5.1 |
| Port USB | USB Type-C USB On-The-Go |
| Kesambungan USB | Pengecasan USB, Peranti storan besar USB (UMS) |
| Sokongan NFC | Tidak |
Multimedia
| Pembesar suara | Ya |
| Jek fon kepala | Tidak |
| Jenis audio | 6 pembesar suara, Pembesar suara stereo |
| Radio FM | Tidak |
Ciri-ciri
| Sensor | Akselerometer |
Penafian: Kami tidak dapat menjamin maklumat di halaman ini 100% tepat.
Gambar Honor Pad X8 Pro
Soalan Lazim
-
Berapakah harga Honor Pad X8 Pro?
Harga Honor Pad X8 Pro ialah €130. Harga mungkin berubah dari semasa ke semasa.
-
Bilakah tarikh pelancaran Honor Pad X8 Pro?
Honor Pad X8 Pro dilancarkan secara rasmi pada Rabu, 05 Julai 2023.
-
Adakah Honor Pad X8 Pro tersedia di kedai?
Ya, Honor Pad X8 Pro masih dijual di kedai rasmi kerana produksinya masih berjalan.
-
Berapakah berat Honor Pad X8 Pro?
Honor Pad X8 Pro mempunyai berat kira-kira 495 gram.
-
Berapakah saiz paparan Honor Pad X8 Pro?
Paparan Honor Pad X8 Pro berukuran 11.5 inci.
-
Adakah Honor Pad X8 Pro menyokong rangkaian 5G?
Tidak, Honor Pad X8 Pro tidak menyokong rangkaian 5G.
-
Berapa banyak kamera yang dimiliki Honor Pad X8 Pro?
Honor Pad X8 Pro menawarkan Kamera tunggal di belakang dan Kamera tunggal untuk swafoto.