Lenovo M10 FHD REL
Spesifikasi Lenovo M10 FHD REL
Umum
| Jenama | Lenovo |
| Model | M10 FHD REL |
| Nama alternatif | TB-X605FC (Antarabangsa) TB-X605LC (Antarabangsa) ZA4Y0079IN (Antarabangsa) TB-X605M (Antarabangsa) TB-X605L (Antarabangsa) |
| Tarikh diumumkan | Jumaat, 24 Januari 2020 |
| Tarikh dilancarkan | Jumaat, 24 Januari 2020 |
| Status | Dihentikan |
| Harga | €180 |
Reka bentuk
| Berat | 520 g (18.34 oz) |
| Warna | Hitam |
Paparan
| Jenis paparan | IPS LCD |
| Saiz paparan | 10.1 inci |
| Resolusi | 1200 × 1920 piksel |
| Nisbah aspek | 16:10 |
| Ketumpatan piksel | 224 ppi |
| Kecerahan puncak | 320 cd/m² |
| Skrin sentuh | Ya |
| Skrin tanpa bingkai | Tidak |
| Ciri skrin | Skrin sentuh kapasitif Paparan multi-sentuh |
Perkakasan
| Cipset | Qualcomm Snapdragon 450 |
| Teras CPU | 8 |
| Teknologi CPU | 14 nm |
| Kelajuan maksimum CPU | 1.8 GHz |
| Seni bina CPU | 64-bit |
| Seni bina mikro | Cortex-A53 |
| Jenis memori | LPDDR3 |
| GPU | Qualcomm Adreno 506 |
| RAM | 3GB |
| Storan | 32GB |
| Jenis storan dalaman | eMMC 5.1 |
| Varian | 32GB 3GB RAM |
| Storan boleh dikembangkan | Ya |
| Slot kad | microSDXC |
Perisian
| Sistem operasi | Android 9.0 (Pie) |
Kamera utama
| Sokongan kamera | Ya |
| Kamera tunggal | 8 MP Denyar automatik |
| Sokongan video | Ya |
| Resolusi video | 1080p @ 30 fps |
Kamera swafoto
| Sokongan kamera | Ya |
| Kamera tunggal | 5 MP |
Bateri
| Jenis | Li-Poly |
| Kapasiti | 7000 mAh |
Rangkaian
| Sokongan rangkaian selular | Ya |
| Sokongan VoLTE | Ya |
| Kelajuan data rangkaian | LTE Cat4 150/50 Mbps - cellular model only, HSPA 21.1/5.76 Mbps |
| Jalur 4G | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
Kesambungan
| Sokongan Wi-Fi | Ya ( Wi-Fi 5 ) |
| Piawaian Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Ciri Wi-Fi | Dual-band, Hotspot Mudah Alih, Wi-Fi Direct |
| Sokongan Bluetooth | Ya, v4.2 |
| Port USB | Micro-USB 2.0 |
| Kesambungan USB | Pengecasan USB, Peranti storan besar USB (UMS) |
| Sokongan GPS | Ya |
| Ciri GPS | GPS |
| Sokongan NFC | Tidak |
Multimedia
| Pembesar suara | Ya |
| Jek fon kepala | Ya |
| Jenis audio | Pembesar suara stereo |
| Radio FM | Ya |
Ciri-ciri
| Sensor | Akselerometer |
Penafian: Kami tidak dapat menjamin maklumat di halaman ini 100% tepat.
Gambar Lenovo M10 FHD REL
Soalan Lazim
-
Berapakah harga Lenovo M10 FHD REL?
Harga Lenovo M10 FHD REL ialah €180. Harga mungkin berubah dari semasa ke semasa.
-
Bilakah tarikh pelancaran Lenovo M10 FHD REL?
Lenovo M10 FHD REL dilancarkan secara rasmi pada Jumaat, 24 Januari 2020.
-
Adakah Lenovo M10 FHD REL tersedia di kedai?
Tidak, Lenovo M10 FHD REL tidak lagi tersedia di kedai rasmi kerana produksinya telah dihentikan. Anda mungkin menemuinya di kedai tidak rasmi seperti eBay dan lain-lain.
-
Berapakah berat Lenovo M10 FHD REL?
Lenovo M10 FHD REL mempunyai berat kira-kira 520 gram.
-
Berapakah saiz paparan Lenovo M10 FHD REL?
Paparan Lenovo M10 FHD REL berukuran 10.1 inci.
-
Adakah Lenovo M10 FHD REL menyokong rangkaian 5G?
Tidak, Lenovo M10 FHD REL tidak menyokong rangkaian 5G.
-
Berapa banyak kamera yang dimiliki Lenovo M10 FHD REL?
Lenovo M10 FHD REL menawarkan Kamera tunggal di belakang dan Kamera tunggal untuk swafoto.