Lenovo Tab P12
Spesifikasi Lenovo Tab P12
Umum
| Jenama | Lenovo |
| Model | Tab P12 |
| Nama alternatif | ZACH0165US (Antarabangsa) |
| Tarikh diumumkan | Jumaat, 28 Julai 2023 |
| Tarikh dilancarkan | Jumaat, 28 Julai 2023 |
| Status | Dihentikan |
| Harga | €400 |
Reka bentuk
| Tinggi | 293.3 mm (11.55 inci) |
| Lebar | 190.7 mm (7.51 inci) |
| Ketebalan | 6.9 mm (0.27 inci) |
| Berat | 615 g (21.69 oz) |
| Warna | Warna Oat, Storm Grey |
| Ciri reka bentuk | Sokongan stylus |
Paparan
| Jenis paparan | IPS LCD |
| Saiz paparan | 12.7 inci |
| Resolusi | 1840 × 2944 piksel |
| Nisbah aspek | 16:10 |
| Ketumpatan piksel | 273 ppi |
| Nisbah skrin-ke-badan | ≈ 83.6% |
| Skrin sentuh | Ya |
| Skrin tanpa bingkai | Tidak |
| Ciri skrin | Skrin sentuh kapasitif Paparan multi-sentuh |
Perkakasan
| Cipset | MediaTek Dimensity 7050 |
| Teras CPU | 8 |
| Teknologi CPU | 6 nm |
| Kelajuan maksimum CPU | 2600 MHz |
| Seni bina CPU | 64-bit |
| Seni bina mikro | 2x 2.6 GHz – Cortex-A78 6x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| Jenis memori | LPDDR5 |
| GPU | ARM Mali-G68 MC4 |
| RAM | 4GB, 8GB |
| Storan | 128GB, 256GB |
| Jenis storan dalaman | UFS 2.2 |
| Varian | 128GB 4GB RAM 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM |
| Storan boleh dikembangkan | Ya |
| Slot kad | microSDXC |
Perisian
| Sistem operasi | Android 13 (Tiramisu) |
Kamera utama
| Sokongan kamera | Ya |
| Kamera tunggal | 8 MP ( Lensa sudut lebar ) Fokus automatik (AF) |
| Sokongan lampu kilat | Ya |
| Jenis lampu kilat | Lampu kilat LED |
| Sokongan video | Ya |
| Resolusi video | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
Kamera swafoto
| Sokongan kamera | Ya |
| Kamera tunggal | 13 MP ( Lensa ultra lebar ) |
| Sokongan video | Ya |
| Resolusi video | 1080p @ 30 fps |
Bateri
| Jenis | Li-Poly |
| Kapasiti | 10200 mAh |
| Kelajuan pengecasan berwayar | 30 W |
Rangkaian
| Sokongan rangkaian selular | Tidak |
Kesambungan
| Sokongan Wi-Fi | Ya ( Wi-Fi 6 ) |
| Piawaian Wi-Fi | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Ciri Wi-Fi | Dual-band, Wi-Fi Direct |
| Sokongan Bluetooth | Ya, v5.1 |
| Port USB | USB Type-C 2.0 |
| Kesambungan USB | Pengecasan USB, Peranti storan besar USB (UMS) |
| Sokongan GPS | Tidak |
| Sokongan NFC | Tidak |
Multimedia
| Pembesar suara | Ya |
| Jek fon kepala | Tidak |
| Jenis audio | Empat pembesar suara, Pembesar suara stereo, Ditala oleh JBL |
| Radio FM | Tidak |
Ciri-ciri
| Sensor | Akselerometer Kompas Giroskop Sensor cap jari sisi |
| Ciri istimewa | Quick Charge 4 |
Penafian: Kami tidak dapat menjamin maklumat di halaman ini 100% tepat.
Gambar Lenovo Tab P12
Soalan Lazim
-
Berapakah harga Lenovo Tab P12?
Harga Lenovo Tab P12 ialah €400. Harga mungkin berubah dari semasa ke semasa.
-
Bilakah tarikh pelancaran Lenovo Tab P12?
Lenovo Tab P12 dilancarkan secara rasmi pada Jumaat, 28 Julai 2023.
-
Adakah Lenovo Tab P12 tersedia di kedai?
Tidak, Lenovo Tab P12 tidak lagi tersedia di kedai rasmi kerana produksinya telah dihentikan. Anda mungkin menemuinya di kedai tidak rasmi seperti eBay dan lain-lain.
-
Berapakah berat Lenovo Tab P12?
Lenovo Tab P12 mempunyai berat kira-kira 615 gram.
-
Berapakah saiz paparan Lenovo Tab P12?
Paparan Lenovo Tab P12 berukuran 12.7 inci.
-
Adakah Lenovo Tab P12 menyokong rangkaian 5G?
Tidak, Lenovo Tab P12 tidak menyokong rangkaian 5G.
-
Berapa banyak kamera yang dimiliki Lenovo Tab P12?
Lenovo Tab P12 menawarkan Kamera tunggal di belakang dan Kamera tunggal untuk swafoto.